Corporate

Müşterilerimize toptan alışverişte en iyi ürün portföyünü oluşturmak ve kaliteli bir satış sunmak için 2012 yılında İstanbul Laleli Tekstil Piyasası'nda toptan alışveriş üzerine firmamız açıldı. Kurulduğumuz günden beri İstanbul'da toptan alışverişte öncü firma olarak tüm Dünyaya internet üzerinden satışlarımızı en güvenilir şekilde müşterilerimizin taleplerine göre yaptık. Dünya üzerindeki toptan alışverişte bir marka olarak yürüdüğümüz bu yolda, asıl hedefimiz toptan alışverişte yaşanılan zorlukları müşteriler için en aza indirerek, toptan alışverişi kolaylaştırmaktır. Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça olmak üzere dört farklı dil ile toptan alışveriş için oluşturduğumuz site ve uygulamamız üzerinden, her yaştan ve her ülkeden müşterilerimize kaliteyi temsil eden uluslararası bir moda markası olarak yaratıcılık ve sorumluluk temelinde çalışıp toptan satışta en iyi hizmeti sunmaktayız.

Biz sveltostella.com.tr sitesi olarak ürünlerimizi Webservis, Json, XML ve Excel ile sizin sitenize entegre yapabilmeniz için çıktı verebiliyoruz. Toptan ve seri bazlı satış yaptığımız için ürünlerimiz size o şekilde gelecektir. Sisteminize entegre olan ürünlerimizi kendi isteğiniz doğrultusunda belirleyeceğiniz fiyat ve kategoride satışını yapabilirsiniz. Toptan ve seri bazlı sipariş aldığınızda istediğiniz müşterinin adresine veya sizin kendi adresinize siparişinizi gönderebiliriz. Dropshipping sistemi ile ilgili hiç bir çalışmamız bulunmamaktadır. Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mobil uygulamamız ve web sitemizde alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Size özel indirimler, son fırsatlar, promosyonlardan haberdar olup kolay değişim, sipariş takip ve hızlı sipariş gibi hizmetlerden faydalanmak için üye olmanızı öneririz.

Eğer siparişinizi onaylamamışsanız istediğiniz şekilde sepetinize ürün ekleme-çıkarma yapabilirsiniz. Ama siparişinizi onayladıktan sonra ürün ekleme veya çıkarma yapmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek talebinizi iletmeniz gerekmektedir, sipariş durumunuz gerekli şartları sağlıyor ise işlem bizim tarafından yapılacaktır.

Yaşamış olduğunuz durumun düzeltilmesi ve bir daha tekrarlanmaması için özveriyle çalışacağımızı belirtmek isteriz. 7 gün içerisinde hatanın/defonun net olarak görülebileceği bir fotoğraf çekerek contact@sveltostella.com.tr adresine mail yolu ile gönderebilir ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tahmini teslimat zamanı 2-20 gün arasındadır.

Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir. Siparişinizin içerisinde tedarikçiden temin edilecek ürün/ürünler bulunması durumunda, kargoya verilme süresi değişkenlik gösterebilir. Tahmini tedarik süresi 1-2 gün arasındadır.

Kredi Kartı, Western Union, Money Gram, Visa(website), MasterCard(website), Banka Havalesi(IBAN), Zolotaya Korona ya da ilişkili olduğunuz her hangi bir kargo firması ile de ödeme yapabilirsiniz.

Sepetinizi onayladığınızda toplam ücretinize kargo ücreti dahil değildir. Kargo ücretiniz, gönderim ülkesine, sipariş edilen ürün miktarına, kilo ve ebatına göre değişkenlik göstermektedir. Siparişinize ait kargo ücreti hesaplandıktan sonra bizim tarafımızdan toplam ödeme tutarınıza manuel olarak ekleme yapılacaktır. Eğer anlaşmalı olduğunuz bir kargo şirketi varsa kargo ücretinizi o şirkete ödeyebilirsiniz. Biz ürünlerinizi kargo şirketinize ulaştırırız.